Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Serwisant elektroniki - Og這szenia Wroc豉w
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 7/03/2023 10:10:37
3 tygodnie temu
Chcesz dobrze zarabia, a naprawa drobnych urz康ze elektronicznych nie stanowi dla Ciebie wyzwania? Potrafisz naprawi klawiatur, elektryczn szczoteczk lub smartwatch? To w豉郾ie Ciebie szukamy!

Nie musisz mie do鈍iadczenia lub wykszta販enia technicznego. Licz si Twoje umiej皻no軼i, a Ty mo瞠sz liczy na wynagrodzenie nawet 5900 z brutto/mies., wolne weekendy i wiele benefit闚.

W prosty spos鏏 aplikuj przez formularz, lub wy郵ij SMS o tre軼i “SERWIS” a my odezwiemy si jak najszybciej.

lokalizacja: Wroc豉w (dojazd autobusem nr 106)

oferujemy
wynagrodzenie miesi璚zne nawet 5900 z brutto/mies.; [3900 z brutto/mies. wynagrodzenie zasadnicze + premie (frekwencyjna i wydajno軼iowa)];
prac na 2 zmiany od poniedzia趾u do pi徠ku (dla ch皻nych mo磧iwo嗆 pracy w soboty - bonus 200 z netto);
wsp馧prac na d逝窺zy okres w oparciu o umow o prac tymczasow (sk豉dki ZUS, p豉tne urlopy i pozosta貫 鈍iadczenia);
program polece kandydat闚 - pole znajomych do pracy i zdob康 nawet do 1000 z netto.
zadania
diagnozowanie usterek w oparciu o przejrzyste procedury;
naprawa i serwisowanie drobnej elektroniki (smartwatch, myszy komputerowe, klawiatury itd);
oczekujemy
dociekliwo軼i w diagnozowaniu usterek;
zdolno軼i manualnych w celu dokonywania prostych napraw sprz皻闚 elektronicznych.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Kontakt:
Katarzyna Matysek
Telefon:
+48 669 502 643

Ods這n: 25
      Zobacz Katalog Wroc豉wskich Wizyt闚ek

WROCxWSKIE OGΜSZENIA
www.wroclaw-ogloszenia.pl