Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
LEKARZ SPECJALISTA - Og這szenia Wroc豉w
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 30/12/2022 18:44:43
miesi帷 temu
LEKARZ SPECJALISTA
Opis stanowiska:
Podmiot leczniczy z kilkudziesi璚ioletnim do鈍iadczeniem na rynku medycznym poszukuje do zespo逝 lekarzy specjalist闚: neurolog闚, psychiatr闚, pediatr闚, lekarzy medycyny rodzinnej, endokrynolog闚, diabetolog闚, seksuolog闚
· przeprowadzenia konsultacji specjalistycznych w dziedzinach: neurologia, pediatria, endokrynologia, medycyna rodzinna, diabetologia
· prowadzenie dokumentacji medycznej,
· wsp馧praca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpiecze雟twa oraz profesjonalnej opieki medycznej
Wymagania:
· aktualne prawo wykonywania zawodu,
· uko鎍zona specjalizacja lub w trakcie specjalizacji,
· znajomo嗆 obs逝gi komputera,
· umiej皻no軼i interpersonalne po陰czone z wysok kultur osobist,
· nastawienie na jako嗆 obs逝gi pacjenta,
· znajomo嗆 j瞛. angielskiego b璠zie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
· mo磧iwo嗆 pracy w renomowanym i dynamicznie rozwijaj帷ym si Centrum Medycznym o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej,
· mo磧iwo嗆 pe軟ego skoncentrowania si na leczeniu pacjent闚 – my zapewniamy nowoczesn infrastruktur, organizacj obs逝gi pacjenta i wsparcie medyczne,
· przyjazn atmosfer,
· elastyczny grafik pracy i form zatrudnienia
· atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Uwagi:
Zastrzegamy sobie mo磧iwo嗆 kontaktu wy陰cznie z wybranymi kandydatami. Wszystkim, kt鏎zy prze郵 do nas swoje oferty pracy, zapewniamy ca趾owit dyskrecj i poufno嗆. W aplikacji prosimy umie軼i podpisan klauzul: „Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustaw z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporz康zeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony os鏏 fizycznych w zwi您ku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przep造wu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Kontakt:
Piotr Mirek
Telefon:
713323670

Ods這n: 37
      Zobacz Katalog Wroc豉wskich Wizyt闚ek

WROCxWSKIE OGΜSZENIA
www.wroclaw-ogloszenia.pl