Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Operator maszyn CNC 6500 z - Og這szenia Wroc豉w
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 6/09/2022 20:34:25
2 tygodnie temu
Je瞠li masz do鈍iadczenie w obs逝dze maszyn CNC lub innych maszyn produkcyjnych mamy dla Ciebie na prawd wyj徠kow prac!
Umowa bezpo鈔ednio z pracodawc, atrakcyjne wynagrodzenie i mo磧iwo軼i rozwoju.
Nie zwlekaj! Zg這 si ju dzi, Liczba miejsc ograniczona.

Lokalizacja: Wroc豉w, Psie Pole

oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie 5000-6500 z brutto na start w zale積o軼i od do鈍iadczenia
premie kwartalne i 鈍i徠eczne
stabilne zatrudnienie w oparciu o umow o prac
pakiet szkole i wdro瞠nie na najwy窺zym poziomie
dodatkowe korzy軼i: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, program emerytalny, dofinansowanie do "wczas闚 pod grusz", firmowa si這wnia i wi璚ej

zadania:

obs逝ga r騜nego typu maszyn CNC
kontrola wykonanych cz窷ci zgodnie z dokumentacj techniczn

oczekujemy:

znajomo軼i rysunku technicznego
znajomo軼i narz璠zi pomiarowych
mile widziane do鈍iadczenie w obs逝dze maszyn CNC
dyspozycyjno軼i do pracy w systemie 3 - zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Kontakt:
Randstad Polska Sp. z o.o.
Telefon:
501324897

Ods這n: 39
      Zobacz Katalog Wroc豉wskich Wizyt闚ek

WROCxWSKIE OGΜSZENIA
www.wroclaw-ogloszenia.pl