Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Praca dla Spawacza na terenie Niemiec - Og這szenia Wroc豉w
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 8/09/2021 07:29:34
2 tygodnie temu
OFERTA PRACY DLA SPAWACZY NA TERENIE NIEMIEC

IMS GmbH to Firma z do鈍iadczeniem, kt鏎a oferuje korzystne warunki pracy i p豉cy w trosce o swojego Pracownika. Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania oraz w innych formalno軼iach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpiecze雟twa!

Zarobki:
od 12 €/h brutto + ok. 50-60€ Netto Diety dziennej

Opis stanowiska:
·Glownym zadaniem jest produkcja i monta w konstrukcjach metalowych – balustrady, bramy,okna,ogrodzenia itp.

Wymagania:
·Wyksztalcenie zawodowe na w/w stanowisku + wazne certyfikaty
·Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego
·Posiadanie w豉snego pojazdu
·Umiej皻no軼i pracy zespo這wej jak i samodzielnej
·Motywacja i chec do pracy

Oferujemy:
·Sta豉 niemiecka umow o prac na czas nieokreslony tlumaczona na jezyk polski
·Mozliwosc stalej pracy, wysokie zarobki
·Mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego, dlugoterminowe zlecenie
·Mo磧iwo嗆 pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek
·Umowa o prac na czas nieokreslony
·Pe軟e niemieckie ubezpieczenie spo貫czne i zdrowotne
·Dlugoterminowy kontrakt, mo磧iwe nadgodziny
·Zoorganizowane platne zakwaterowanie w pobli簑 miejsca pracy
·Wyposa瞠nie ochronne (obuwie, ubranie robocze, skrzynka z narzedziami)
·Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne
·Liczba godzin zagwarantowana w umowie
·Terminowo wyp豉cane wynagrodzenie
·Dobre warunki pracy, mi豉 atmosfera
·Indywidualne podej軼ie do ka盥ego kandydata
·Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
·Premie za polecenie kandydata do pracy; 200€
·Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

Lokalizacje: na terenie calych Niemiec

KONTAKT:
E-Mail: rekrutacja@ims-zeitarbeit.eu
Tel: +49 15785161991

IMS GmbH
Alsterdorfer Str. 262
22297 Hamburg
Kontakt:
ㄆkasz
Telefon:
+49 15785161991

Ods這n: 36
      Zobacz Katalog Wroc豉wskich Wizyt闚ek

WROCxWSKIE OGΜSZENIA
www.wroclaw-ogloszenia.pl