Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Operator Maszyn Produkcyjnych - praca w Niemczech z zakwaterowaniem - Og這szenia Wroc豉w
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 9/09/2021 12:30:09
tydzie temu
OPERATOR MASZYN
Oferujemy:
-umowa o prac tymczasow
-stawka brutto: 14€ brutto/h, oko這 1900€ netto/miesi帷
-legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ)
-zapewnione bezp豉tne zakwaterowanie
-praca w systemie zmianowym
-mo磧iwo嗆 pracy d逝goterminowej u jednego Pracodawcy.
Zadania:
-kontrola i monitoring maszyn produkcyjnych,
-umiej皻no嗆 rozpoznawania i eliminowania b喚d闚,
-usuwanie usterek,
-wykonywanie prostych zada konserwacyjnych i naprawczych
Wymagania:
-pierwsze do鈍iadczenie w pracy z maszynami
-do鈍iadczenie zawodowe w obr鏏ce drewna
-niezawodno嗆, wysoki poziom zaanga穎wania i duch zespo這wy
-gotowo嗆 do pracy zmianowej i w soboty
-komunikatywna znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego
KONTAKT:
+48 571 322 116
+48 571 322 118
+48 515 909 950
+48 572 505 720
+48 532 490 148 - rekrutacja automatyczna 24h/7

mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzib w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96 oraz HR Creator z siedzib w 30-390 Krak闚, ul. Zawi豉 69.
Dane s przetwarzane dla potrzeb prowadzenia proces闚 rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencj zatrudnienia posiadaj帷 certyfikat potwierdzaj帷y wpis do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencj zatrudnienia pod numerem 11850.
HR Creator jest agencj zatrudnienia posiadaj帷 certyfikat potwierdzaj帷y wpis do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencj zatrudnienia pod numerem 14997.
Prosimy o dopisanie nast瘼uj帷ych klauzul:
Wyra瘸m zgod na przetwarzanie przez HR Navigator oraz HR Creator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z p騧niejszymi zmianami.
Wyra瘸m zgod na przetwarzanie przez HR Navigator oraz HR Creator moich danych osobowych na potrzeby przysz造ch rekrutacji.Wyra瘸m zgod na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom wsp馧pracuj帷ym z HR Navigator i HR Creator na potrzeby przysz造ch rekrutacji.

Kontakt:
HR Navigator
Telefon:
+48515909954

Ods這n: 34
      Zobacz Katalog Wroc豉wskich Wizyt闚ek

WROCxWSKIE OGΜSZENIA
www.wroclaw-ogloszenia.pl