Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Operator maszyn - Og這szenia Wroc豉w
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 23/06/2021 09:56:06
miesi帷 temu
Miejsce pracy: Nowa Wie Wroc豉wska
Region: Dolno郵御kie

Je郵i chcesz pracowa w firmie, w kt鏎ej mo瞠sz rozwin望 swoje kompetencje, osi庵n望 sukces zawodowy i spe軟i marzenia, to zach璚amy do zapoznania si z nasz ofert.
Obecnie prowadzimy rekrutacj na stanowisko:

Zadania:
• obs逝ga maszyn i urz康ze produkcyjnych
• zapewnienie odpowiedniego poziomu jako軼i
• realizacja norm produkcyjnych
• nadz鏎 nad procesem produkcyjnym
• kontrola parametr闚 jako軼iowych

Oczekiwania:
• do鈍iadczenie w obs逝dze maszyn / lub wiedza techniczna
• gotowo嗆 do pracy w systemie zmianowym

Oferta:
• zatrudnienie bezpo鈔ednio przez zak豉d na podstawie umowy o prac
• atrakcyjne wynagrodzenie – uzale積ione od posiadanych kwalifikacji ( od 3750 do 4750 brutto ) + premia frekwencyjna
w wysoko軼i 25 z. brutto/ dzie za obecno嗆 w pracy ( miesi璚znie 400 z brutto )
• praca w systemie r闚nowa積ym , 4 brygadowym po 12 h
( 4 dni pracy, 4 wolnego )
• praca w stabilnie rozwijaj帷ej si firmie o ugruntowanej pozycji
rynkowej
• dofinansowanie do posi趾闚
• pakiet benefit闚 i pakiet socjalny
• atrakcyjne premie za rekomendacje nowych pracownik闚
• bezp豉tny transport na wyznaczonych trasach z Wroc豉wia i
innych miejscowo軼i : Dzier穎niowa, Bielawy, Strzelina, Zi瑿ic,
安idnicy, Wa豚rzycha, Strzegomia, Trzebnicy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 667 800 647
Kontakt:
Kinga Nowi雟ka
Telefon:
667800647

Ods這n: 24
      Zobacz Katalog Wroc豉wskich Wizyt闚ek

WROCxWSKIE OGΜSZENIA
www.wroclaw-ogloszenia.pl