Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Technik utrzymania ruchu -> od 4700z brutto + transport pracowniczy! - Og這szenia Wroc豉w
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 18/02/2021 12:33:54
2 miesi帷e temu
Chcesz mie wp造w na rozw鎩 nowoczesnej motoryzacji?
Posiadasz wykszta販enie techniczne i wiedz og鏊na w swojej specjalizacji?
Mam dla Ciebie prac, 16 dni w miesi帷u!

oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie od 4400 z do 6500 z brutto, zale積ie od Twojego do鈍iadczenia
- mo磧iwo嗆 otrzymania dodatkowych 3 000 z za polecenie pracownika
- umow o prac (okres pr鏏ny 3 m-ce, kolejn na 2 lata)
- atrakcyjny pakiet relokacyjny (je瞠li mieszkasz powy瞠j 100 km od zak豉du pracy)
- bogaty pakiet benefit闚 (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na 篡cie)
- dofinansowanie do posi趾闚 (obiad dwudaniowy za 5 z)
- dofinansowanie do nauki j瞛yk闚
- realn mo磧iwo嗆 rozwoju w ramach stanowiska b康 w innym dziale
- zapewniamy bezp豉tny dojazd z Twojej okolicy

zadania:
- utrzymanie maszyn w produkcji ci庵貫j
- instalacja zespo堯w w urz康zeniach technicznych
- przegl康y oraz naprawa maszyn
- obs逝ga narz璠zi
- prowadzenie dokumentacji technicznej

oczekujemy:
- wykszta販enia o profilu technicznym
- dobrej znajomo軼i zagadnie z obszaru elektryki, mechaniki lub pneumatyki
- dobrych umiej皻no軼i organizacyjnych
- gotowo嗆 do pracy w systemie r闚nowa積ym 4 dni pracy/4 dni wolnego

Zapraszamy do aplikowania poprzez link https://www.randstad.pl/znajdz-prace/technik-utrzymania-ruchu_biskupice-podgorne_67885/
lub zadzwo/wy郵ij sms o tre軼i TECHNIK pod nr telefonu 667800096
Kontakt:
Alicja
Telefon:
667800096

Ods這n: 42
      Zobacz Katalog Wroc豉wskich Wizyt闚ek

WROCxWSKIE OGΜSZENIA
www.wroclaw-ogloszenia.pl