Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
ELEKTRYK - Og這szenia Wroc豉w
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 7/08/2020 11:09:51
miesi帷 temu
ELEKTRYK
ESSEN
Opis stanowiska :
- Prace zwi您ane z pod陰czeniem przewod闚/niskiego napi璚ia
- Uprawnienia SEP do 1 kw
- Monta o鈍ietlenia przemys這wego
- Monta zestaw闚 kablowych
- Terminowa realizacja zada
- Dbanie o powierzone narz璠zia i sprz皻

Wymagania :
- Wykszta販enie zawodowe elektryczne- warunek konieczny
- Do鈍iadczenie w pracy na zak豉dach przemys這wych- mile widziane
- Znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego (mocne podstawy)

Oferujemy:
- umowa o prac tymczasow
- Stawka godzinowa 12,50€ brutto - 1600-1700 euro netto miesi璚znie
- Dodatkowo p豉tne premie za dobrze wykonywan prac
- Darmowe zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
- Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),

Zapraszamy do kontaktu : +48 515 909 950, +48 571 322 118, + 48 571 322 116, +48 570 505 720, +48 515 909 954
mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzib w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane s przetwarzane dla potrzeb prowadzenia proces闚 rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencj zatrudnienia posiadaj帷 certyfikat potwierdzaj帷y wpis do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencj zatrudnienia pod numerem 11850
Kontakt:
HR Navigator
Telefon:
+49515909950

Ods這n: 24
      Zobacz Katalog Wroc豉wskich Wizyt闚ek

WROCxWSKIE OGΜSZENIA
www.wroclaw-ogloszenia.pl