Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie Og這szenie
  Mo磧iwo dodania do 10 zdj耩
  Wywietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo dodania og這sze premium
Zarzdzaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Pediatra - Og這szenia Wroc豉w
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 13/07/2019 15:48:10
2 dni temu

W zwi您ku z dynamicznym rozwojem Dolno郵御kiego Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. poszukujemy do wsp馧pracy pediatr

Nr referencyjny: DCP/2019/PEDIATRA

Opis stanowiska:
• przeprowadzenia konsultacji pediatrycznych,
• prowadzenie dokumentacji medycznej,
• wsp馧praca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpiecze雟twa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Wymagania:
• aktualne prawo wykonywania zawodu,
• uko鎍zona specjalizacja lub przynajmniej po這wa specjalizacji,
• znajomo嗆 obs逝gi komputera,
• umiej皻no軼i interpersonalne po陰czone z wysok kultur osobist,
• nastawienie na jako嗆 obs逝gi pacjenta,
• znajomo嗆 j瞛. angielskiego b璠zie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• mo磧iwo嗆 pracy w renomowanym i dynamicznie rozwijaj帷ym si Centrum Medycznym o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej,
• mo磧iwo嗆 pe軟ego skoncentrowania si na leczeniu pacjent闚 – my zapewniamy nowoczesn infrastruktur, organizacj obs逝gi pacjenta i wsparcie medyczne,
• przyjazn atmosfer,
• elastyczny grafik pracy i form zatrudnienia
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Wymagane dokumenty:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przes豉nie CV, listu motywacyjnego oraz innych dokument闚 (skany) potwierdzaj帷ych kwalifikacje i dorobek kandydata na adres e-mailowy rekrutacja@dcp.wroclaw.pl. Prosimy o podanie nr referencyjnego w tytule wiadomo軼i DCP/2019/PEDIATRA

Kontakt:
Piotr
Telefon:
Mirek

Ods這n: 4
      Zobacz Katalog Wroc豉wskich Wizyt闚ek

WROCxWSKIE OGΜSZENIA
www.wroclaw-ogloszenia.pl