Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie Og這szenie
  Mo磧iwo dodania do 10 zdj耩
  Wywietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo dodania og這sze premium
Zarzdzaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Pracownik betoniarni- praca w Niemczech - Og這szenia Wroc豉w
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 12/03/2019 09:33:20
tydzie temu
Po鈔ednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o. z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla swoich zagranicznych klient闚 os鏏 na stanowisko: PRACOWNIK BETONIARNI- praca przy prefabrykatach

Miejsce pracy: NIEMCY

Opis stanowiska:
- wylewanie mieszanki betonowej do form
- monta i demonta szalunku
- zbrojenia, betonowanie i inne

Wymagania:
- do鈍iadczenie w pracy przy prefabrykatach betonowych
- umiej皻no嗆 wykonywania form i zbroje
- mile widziane prawo jazdy i w豉sny samoch鏚
- znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego minimum dobre podstawy
- gotowo嗆 do podj璚ia pracy na ca造m terenie Niemiec
- umiej皻no嗆 pracy w zespole

Oferujemy:
- atrakcyjn stawk
- zakwaterowanie op豉cane prze pracodawc
- legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich z pe軟ym pakietem socjalnym
- mo磧iwo嗆 pracy na sta貫

Szczeg馧y ofert na → www.klaverteam.com

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone s o wysy豉nie CV z dopiskiem "pracownik betoniarni" na adres mailowy podany w og這szeniu, b康 o kontakt telefoniczny.

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Cz瘰tochowa
tel: +48 731 901 913
Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00
www.klaverteam.com

Przy wysy豉niu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Kontakt:
KlaverTeam
Telefon:
731901913

Ods這n: 20
      Zobacz Katalog Wroc豉wskich Wizyt闚ek

WROCxWSKIE OGΜSZENIA
www.wroclaw-ogloszenia.pl