Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie Og這szenie
  Mo磧iwo dodania do 10 zdj耩
  Wywietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo dodania og這sze premium
Zarzdzaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
In篡nier budowy - bran瘸 elektryczna - Og這szenia Wroc豉w
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 11/01/2019 23:21:56
tydzie temu
In篡nier budowy - bran瘸 elektryczna
Firma zajmuj帷a si kompleksow obs逝g obiekt闚, oferuj帷a us逝gi serwisowe, konserwacyjne oraz innowacyjne rozwi您ania energooszcz璠ne, w zwi您ku z dynamicznym rozwojem, poszukuje Kandydat闚 na stanowisko:

Miejsce pracy: Wroc豉w

Jakie zadania na Ciebie czekaj?
• Kompleksowa koordynacja projekt闚 z bran篡 elektroenergetycznej i instalacji s豉bopr康owych (SAP, DSO, SSWiN, BMS itp.)
• Sprawowanie nadzoru nad jako軼i i terminowo軼i realizowanych prac
• Wsp馧praca z kierownikami projektu
• Nadzorowanie prac podleg造ch pracownik闚 i podwykonawc闚
• Przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji

Czego oczekujemy od Ciebie?
• Wykszta販enia technicznego (elektrotechnika, automatyka)
• Dobrej organizacji pracy
• Umiej皻no軼i pracy w zespole, komunikatywno軼i
• Dyspozycyjno軼i, dok豉dno軼i
• Prawa jazdy kat. B

Czego mo瞠sz oczekiwa od nas?
• Pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienia na podstawie umowy o prac
• Opieki zdrowotnej, ubezpieczenia, karty MultiSport
• Pe軟ej wyzwa pracy oraz udzia逝 w ciekawych projektach i realizacjach

Zainteresowa豉 Ci nasza oferta?
Zadzwo lub wy郵ij SMS o tre軼i: „IN玆NIER” do Joanny Chojnowskiej – tel. 574-904-804
lub prze郵ij nam swoje CV: joanna.chojnowska@top-manager.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471
Kontakt:
Joanna
Telefon:
574-904-804

Ods這n: 6
      Zobacz Katalog Wroc豉wskich Wizyt闚ek

WROCxWSKIE OGΜSZENIA
www.wroclaw-ogloszenia.pl