Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie Og這szenie
  Mo磧iwo dodania do 10 zdj耩
  Wywietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo dodania og這sze premium
Zarzdzaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
PRACA W HOLANDII NA PRODUKCJI! BEZ J佖YKA I WIEK紟KI!! - Og這szenia Wroc豉w
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 4/05/2018 08:22:54
2 tygodnie temu
LIDERJOB (cert.16198) TO NOWOCZESNA, CERTYFIKOWANA AGENCJA.
SZUKAMY Wx吉IE CIEBIE DO PRACY ZA GRANIC !
DLA NASZEGO KLIENTA POSZUKUJEMY OS笅 DO PRACY W FABRYCE

OPIS STANOWISKA:
- pakownie lub wykrawanie filet闚

OFERUJEMY :
- atrakcyjne wynagrodzenie wyp豉cane co tydzie + co tydzie wyp豉cany dodatek wakacyjny
- prac w鈔鏚 Polak闚, na d逝窺zy okres czasu
- pomoc przy uzyskaniu holenderskiego numeru podatkowego (BSN / SOFI nummer)
- ubezpieczenie
- mo磧iwy urlop ju po 8 tygodniach od rozpocz璚ia pracy

WYMAGANIA:
- motywacja do pracy
- uczciwo嗆
- prawo jazdy kat. B mile widziane
- niekaralno嗆

Kontakt: 537-782-500 ( w godzinach od 8 do 16)

\Z wybranymi kandydatami kontaktujemy si telefonicznie.
Przy wysy豉niu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyra瘸m zgod na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).
Kontakt:
Lider Job
Telefon:
537782500

Ods這n: 20
      Zobacz Katalog Wroc豉wskich Wizyt闚ek

WROCxWSKIE OGΜSZENIA
www.wroclaw-ogloszenia.pl