Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie Og這szenie
  Mo磧iwo dodania do 10 zdj耩
  Wywietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo dodania og這sze premium
Zarzdzaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Praca dla opiekunki osoby starszej w Pulheim. - Og這szenia Wroc豉w
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 24/11/2017 15:22:54
3 tygodnie temu
Agencja Pracy Ponacare poszukuje opiekunki do seniorki:

Miejscowo嗆: Pulheim k/Kolonii

Termin: od zaraz na 2 m-ce

Wymagania: podstawowy/mocny komunikatywny niemiecki oraz tolerancja na zwierz皻a, poniewa syn seniorki na psa, kt鏎y jest bardzo spokojny i u這穎ny. Mile widziana osoba pal帷a.

Informacje odno郾ie zlecenia :
Seniorka: wiek 92 lata, wzrost ok. 160 cm, waga ok. 70 kg, seniorka ma demencj ale nie agresywn -spokojna kobieta, porusza si samodzielnie-mobilna, jest inkontynentna. Trzeba zmienia Pampersy oraz cz瘰to po軼iel u seniorki. Nie trzyma 瘸dnej diety. Seniorka du穎 pali. Syn mieszka na pi皻rze domu i jest bardzo pomocny.

Zadania opiekunki:
Pomoc przy myciu, ubieraniu, sprz徠anie, gotowanie, pranie, zmiana pampers闚, zakupy robi syn.

Warunki mieszkaniowe: pok鎩 dla opiekunki , wsp鏊na 豉zienka, internet, rower do dyspozycji.

Umowa zlecenie, Stawka 1100-1200 euro netto/ m-c w zale積o軼i od znajomo軼i j瞛yka + bonusy 鈍i徠eczne

Gwarantujemy legalne zatrudnienie, , op豉cony ZUS od 鈔edniej krajowej, zakwaterowanie i wy篡wienie, zwrot koszt闚 podr騜y. Znasz j瞛yk niemiecki i posiadasz do鈍iadczenie w opiece nad osobami starszymi, zg這 si do nas 15-8441785 lub 530-320-071 od poniedzia趾u do pi徠ku w godzinach od 8 do 16
www.ponacare.pl
Kontakt:
PonaCare
Telefon:
158441785 oraz 530320071

Ods這n: 9
      Zobacz Katalog Wroc豉wskich Wizyt闚ek

WROCxWSKIE OGΜSZENIA
www.wroclaw-ogloszenia.pl